Mēs

IMG_8155-1

EcoCateringGroup – 5 gadi veiksmīga darba restorānu biznesā.

EcoCateringGroup dibināja 2011.gadā kā EcoCatering šefpavārs Rihards Frīdenbergs–Kalniņš, kas ieguva pieredzi, strādājot elitāros Itālijas, Austrijas, Lielbritānijas un Latvijas restorānos, kā arī daudz ceļojot un novērtējot dažādu kultūru ēdienus.

ECG – tā ir filozofija, radusies no viena vienīgā restorāna Rīgā – mīlestības pret cilvēkiem, ēdienu, visu skaisto, garšīgo un priecīgo filozofija, ikdienas laimes filozofija.

_MG_8624-1

Mēs piedāvājam restorāna ēdienkarti, brančus, kompleksu ēdināšanu, tajā skaitā bērnudārziem, skolām, universitātēm, keiteringus un izbraukuma banketus ar ēdieniem no ekoloģiski tīriem produktiem, kas pagatavoti ar izsmalcinātu gaumi.

Mēs strādājam, lai izbrīnītu un priecētu savus klientus. Mēs maksimāli cenšamies izmantot sezonālos produktus no ekoloģiski tīrām vietējām organiskām saimniecībām. Tas nozīmē, ka to ražošanā netika izmantoti pesticīdi un ķīmiskie mēslojumi, ne hormonālie augšanas stimulatori un antibiotikas, ne mākslīgie garšas uzlabotāji un konservanti.

Mēs gatavojam organisko ēdienu ar mīlestību un bagātu profesionālo pieredzi. Mūsu pavāri ir mācījušies un strādājuši pie labākiem šefpavāriem dažādos restorānā Latvijā un visā pasaulē.

 

Mēs piedāvājam dažādas sezonas ēdienkartes, kas sastādītas tādējādi, lai katrs ēdiens saturētu pēc iespējas vairāk svaigus vietējos produktus. Izmantojot vietējos produktus, mēs ne tikai varam būt pārliecināti par to kvalitāti, bet arī atbalstām vietējos fermerus, kā arī mazinām cilvēka ietekmi uz apkārtējo vidi. Nav nepieciešamības tērēt resursus produktu transportēšanai no pasaules otras malas. Mūsu vietējie produkti padara ēdienus neparastus.

5 gadu laikā mēs esam sapratuši, ka ienest kvalitatīvu apkalpošanu ne tikai sabiedriskās apkalpošanas sfērā, bet arī daudzajos mūsdienu pilsētnieka dzīves aspektos. Tā arī radās papildus servisi Banquet&Catering Service, EcoCatering, ECG Delivery Service, kas izveidoti pārdomātas atpūtas un augstas klases apkalpošanas cienītājiem.

EcoCateringGroup – uzņēmumu grupa, kas pastāvīgi atklāj jaunus projektus un aktīvi apgūst jaunus virzienus.